Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Концерт гуртів На Відміну Від та Неділя

7 Грудня 2010 @ 01:00

40грн.

4 грудня 2010 р. 21:00 Клуб «Лівий берег», Львівська опера, underground, Пр. Свободи, 28 концерт гуртів На Відміну Від та Неділя.

Інформація за тел. +38 050 430 07 52

вхід 40 грн.

Багато хто думає, що спільні роботи багатьох виконавців починаються з чогось неймовірного та супер-цікавого.

Насправді практично будь-яка спільна робота починається з банального «А давай..». Так і у випадку з Ділею (Едуардом Приступою, гурт «НЕДІЛЯ») та хлопцями з гурту «На Відміну Від» (одні з флагманів україномовного хіп-хопу, якщо хтось не в курсі) – хтось запропонував, хтось погодився, Діля перебирав струни та тиснув на клавіші, «На Відміну» списували зошити…

І ось, зовсім нещодавно відбулася прем’єра першого спільного треку цього творчого тандему – «Обійми мене», яка буквально за лічені дні завоювала серця Інтернет-аудиторії України та повільно, але впевнено почала входити в ротації вітчизняних радіостанцій.

На концертах вже давно практикуються реггі-версія знаменитого Інтернет-хіта «На Відміну Від» – «Я боюся Чебурашку» та спільний трек з гуртом «НЕДІЛЯ» «Де мої крила?», який, як і «Обійми мене», входитиме до дебютної платівки «На Відміну Від», яка, до речі, має побачити світ вже цієї зими.

Ну, а якщо виконавці мають стільки спільних пісень, до того ж, якщо кожна з них – потенційний хіт, – потрібно робити спільну концертну програму. Цей випадок – не виняток.

До спільної програми На Відміну Від і Ділі входитимуть як окремі виступи виконавців, так і спільні треки. На Відміну Від виконуватимуть пісні зі свого мікстейпу «Врубайся» (який, до речі, вже за перший місяць після його виходу скачало понад 40 000 чол.)

Деталі

Дата:
7 Грудня 2010
Час:
01:00
Ціна:
40грн.
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення

Zemanta Related Posts Thumbnail
пр. Свободи, 28
Ukraine