Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

IV загальноміське Свято Шоколаду

11 Лютого 2011 - 14 Лютого 2011

20грн.
IV загальноміське Свято Шоколаду
IV загальноміське Свято Шоколаду

11-14 лютого 2011 року у Львові в Львівському Палаці мистецтв відбудеться IV загальноміське Свято Шоколаду.

Цього року традицію проведення Свята шоколаду переддень 8 березня змінили і вирішили присвятити свято Дню закоханих!

На Вас чекатиме ще більше смачного шоколаду, веселих забав, цікавих конкурсів, святкових концертів та показових виступів. Шоколадні майстри відкриють Вам стародавні рецепти варіння шоколаду і дозволять підглянути за технологією його виготовлення. У руках львівських митців шоколад оживе і перетвориться на казкові персонажі, мініатюрні львівські будівлі та фігури відомих людей. Також до Львова завітають відомі артисти, що розважатимуть гостей на вулицях міста та в міських театрах.

Щодня IV Святі шоколаду Вас чекає:

  • Ярмарок шоколадних виробів з найширшим асортиментом шоколадних ласощів
  • бризки шоколадних фонтанів
  • конкурси та забави
  • Інтерактивний дитячий шоколадний сектор
  • цукерковий кулькоспад…

Працюватиме імпровізована Шоколадна фабрика, на якій кондитери в майстерні з виготовлення шоколаду на Ваших очах демонструватимуть процес виготовлення шоколадних солодощів.

Що особливого чекає Вас на святі?

11 лютого –

Урочисте відкриття за участю світового тенора Робертіно Лоретті

Спеціальний гість свята – Робертіно Лоретті – приїде до Львова на Свято шоколаду – урочисто відкриє перший день та дасть святковий концерт у Львівській опері.
Завдяки унікальному голосу Робертіно Лоретті став найвідомішим дитиною XX століття. Пісня «Ямайка» на початку 60-х минулого століття звучала на частотах багатьох світових радіостанцій, в тому числі і радянських. У нашій країні відомий тенор – нечастий гість, востаннє він приїжджав на Україні 12 років тому
Вперше у Львові всесвітньо відомий тенор  11 лютого  у Львівській опері Робертіно Лоретті.

12    лютого –

Створення шоколадного міста головним шоколатьє свята Валентином Штефаньо.
Спеціальна гостя – Даша Малахова, телеведуча та найвідоміший кулінарний експерт – протягом двох днів проведе 3 шоколадні майстер-класи (для дітей, для дорослих та для закоханих).

13 лютого –

Створення та поїдання найдовшого шоколадного торта
Спеціальні гості: шоколатьє від всесвітньо відомого виробника Barry Callebaut, що проведуть майстер-класи та розкажуть про особливості виготовлення якісного шоколаду.

14 лютого –

Цей день ми відзначимо особливо! Серед усіх, хто відвідав IV Свято шоколаду буде розіграно романтичну подорож на двох у Стамбул від Авіакомпанії “ТУРЕЦЬКІ АВІАЛІНІЇ”

Створення шоколадних сердець та найбільший вибір подарунків для закоханих на День Валентина. Особливий подарунок від Свята шоколаду  будуть мати можливість отримати усі, хто відвідає свято 14 лютого.

Ціна вхідного квитка: 20 грн

Свято Шоколаду 2011 – Повна програма.

Місце проведення