Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

1-4 травня відбудеться фестиваль «Флюгери Львова 2010»

1 Травня 2010 - 4 Травня 2010

Етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова», який є одною із найбільш очікуваних, вишуканих та нестандартних подій міста, цього року проходитиме увосьме із 1 по 4 травня. Як і завжди, фестиваль розташується у внутрішньому дворику Львівської Ратуші і тільки останній день – концерт з нагоди десятиріччя «Dzyga Jazz Quartet» відбудеться у Львівській Філармонії.

Вперше до фестивалю приєднається Трускавець. Цього року паралельно до дійства у Львові «Флюгери» проходитимуть у трускавецькому лікувально-реабілітаційному курортному комплексі «Ріксос-Прикарпаття».

Кожен день «Флюгерів» матиме свою особливу тему, наповнення та внутрішню логіку.

Субота, 1 травня, буде «Днем «спец»проектів»:

Розпочне «Флюгери» концерт легенди 90-их незрячого барда Віктора Царана, який презентуватиме свій новий альбом “Vanilla Fields” за участі найбільш ліричного етно-гурту України «Очеретяний Кіт».

Також цього дня виступатимуть: міжнародний джазовий проект «The Pol.E.Trio», польські «Port Przemysl», що співатимуть «морські шанти» – пісні моряків і докерів та непередбачуваний дует басиста і вокаліста у квартеті «Zbigniew Wrombel – Janusz Szrom Projekt».

На завершення програми, літератор та провокатор Юрій Іздрик представить проект «Амстердам» за участі музичного українсько-голандського «Alex Trio: Maksymiv-Voytyuk-Abramov» та психотропно-поетичного «DrumТИатр: Izdryk-Semenchuk-if.ro».

Неділя, 2 травня, «Прокидання з Мертвим Півнем» та етномузика під куруванням щойно створеного «Етноклубу Набутків»:

Недільного ранку о 10 год. відбудеться ювілейне – П’ЯТЕ «Прокидання з Мертвим Півнем» на «Флюгерах Львова». «Півні» прокидатимуться як і завжди – гучно, бадьоро та масово. Вхід на «прокидання» коштуватиме 50 грн.

А ввечері для шанувальників етнічної музики «шкваритиме аркана та голубки» гуцульська капела «Бай», фольк-бенд «Бурдон», пісні «народів пустелі» представлятимуть бедуїни із Єгипту «Mazaher – Zar», медитативну музику глибин творитиме «Tatosh Banda», а польські зірки world music «Čači Vorba» перетворять дворик на «данец-пол» гучного балканського весілля.

Понеділок, 3 травня, «JazzClub.Lviv» представлятиме цікавинки молодого джазу:

Розпочинатимуть дебютанти минулих «флюгерів» львівські «Free Breath», нові джазові сподівання висловлюватимуть «New Trio» з Польщі, арабського джазу даватимуть діячі Каїрського джаз-клубу «Arabesky», завершуватиме гурт, без якого «Флюгери» неможливо уявити, – «ShockolaD».

Вівторок, 4 травня, концерт з нагоди 10-річчя “Dzyga Jazz Quartet” (Львівська Філармонія):

Завершальним проектом «Флюгерів Львова» стане концерт з нагоди 10-річчя патріархів львівського джазу “Dzyga Jazz Quartet”(Володимир Кіт, Аркадій Орєхов, Валентин Учанін, Андрій Надольський ) у вівторок 4 травня у Львівській Філармонії.